• Karanfil 1 Sokak No:18/10 Kızılay - ANKARA
 • 0312 419 0 399
logo
 • Randevu İçin Arayınız
  0312 419 0 399

 • masaj
  • 04 KAS 16
  • 0

  Erkek sırt ağdası

  Merhabalar,

  Sayfamın ilk yazısını, sizlerin çok muzdarip olduğu, çoğu zaman nefretle ve en kısa sürede kurtulmak istediği ama canım çok acır düşüncesiyle birazda korkarak yaptırmaktan çekindiği erkek sırt ağdasına ayırdım. Erkekte sırt tüyleri, aslında kadınların da kesinlikle istemediği, erkeğin de özellikle yazın aşırı terleme ve kaşıntıyla canını çok sıkan, tatile yada havuza gittiğinde görüntünün verdiği rahatsızlıkla, kişinin öz güvenini sarsan ve kötü hissettiren bir sorun.

  Kışın tüylerini sevdiğini ve kendisini ısıttığını söyleyip, polyanacılık oynayan bazı erkekler, yaz geldiğinde tüylerin sebep olduğu aşırı terleme ve kaşıntıyla 300 spartalıdan neyim eksik ben de onlar gibi tüysüz ve estetik görünebilirim deyip vücudundaki tüylerden kurtulmak için başta anne veya eş olmak üzre sevgili, arkadaş bilumum kendisine çok yakın hissettiği akrabalarını seferber edip, olmadı berberde ulu orta soyunup saçını sakalını kestirdiği koltuğa oturarak bol acılı yarım yamalak alınmış tüylerle talihine kahreder 🙂

  Benim müjdem tam da burada !

  Ankarada erkek ağda dendiğinde akla ilk gelen yer olan (filiz kaya) filka erkek ağda salonunda bu sıkıntıların hiç birini yaşamadan sadece 10 dk süren sir ağda uygulamasıyla sırtınızdaki tüylerden kurtulmanız mümkün.

  Erkek sırt ağdası, salonumuza gelen bir çok müşterimizin ortak talebi. Düzenli yapıldığında sırt bölgesindeki tüylerin ne kadar azalıp inceldiğini görmek sizi mutlu eder.

  Sadece yazın değil, kışın da yaza hazırlık olarak düzenli yapılan erkek sırt ağdası, hem ekonomik hem pratik hem de profesyonel yapıldığı için sırt tüyleri sorun olmaktan çıkar.

  Filka erkek ağda salonunda görüşmek üzre hepinize sorunsuz ve mutlu günler …

  Leave a reply →

Photostream