• Karanfil 1 Sokak No:18/10 Kızılay - ANKARA
  • 0312 419 0 399
logo
  • Randevu İçin Arayınız
    0312 419 0 399

  • masaj
  • Kendinizi daha temiz ve daha bakımlı hissetmek için şimdi bir randevu alın.

İstenmeyen tüylerin kalıcı bir şekilde yok edilme işlemidir. Işıklı epilasyon, istenmeyen tüylerden kurtulmanın en hızlı yoludur. Işıklı epilasyon, ışık enerjisinden yararlanarak kıl hücrelerini tahrip etmeye yarayan sistemlerin genel adıdır.

Epilasyon işleminde cilde uygulanan ışınlar cilt hücrelerine zarar vermeden ciltten geçerek kıl kökündeki renk pigmentleri tarafından emilir. Emilen bu enerji ısıya dönüşerek kıl kök hücresini tekrar büyümeyecek şekilde tahrip eder.

Epilasyonda tüylerden tek seansta kurtulmak mümkün değildir. Kılların hepsi uygulama anında aynı büyüme evresine sahip olmadığı için sadece o evredeki tüyler etkilenecektir. Kılların renklerinde ve büyüme evrelerinde olan değişikliklerden ötürü epilasyon seansı kişiye göre hatta aynı kişide vücudun farklı bölgelerine göre değişiklik gösterir. Ortalama 6-8 seansta % 80-90 a kadar başarı elde edilir.

Vücuda uygulanan ışınlar sadece orta deriye kadar inebilmektedir. İç organlara ulaşması mümkün değildir. Tanımlanmış herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Epilasyonda batık ya da sivilce problemi yaşanmamakla beraber pürüzsüz temiz bir cilde sahip olunmaktadır.

Salonumuzda acısız buz başlıklı epilasyon cihazı kullanılmakta olup masaj konforunda epilasyon için lütfen siz de bir randevu alın.